Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/models/item.php on line 763
piątek, 15 grudzień 2017 13:16

MIKOŁAJKI W NASZEJ SZKOLE

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

a DSC04234W tym roku szkolnym dzień 8 grudnia 2017 r. został ustalony dniem wycieczkowym z okazji Mikołajek dla wszystkich uczniów naszego gimnazjum. Organizacją wycieczki dla klas drugich zajęła się p. Aneta Radwańska, zaś klas trzecich p. Sylwia Matejska. Opiekunami klas drugich byli ponadto: p. Renata Latos i p. Piotr Kowalik, natomiast klas trzecich: p. Joanna Orczykowska i p. Marta Piętek. Wspólnie podjęto decyzję o wyjeździe do Radomia. Z inicjatywy p. dyr. Krystyny Książek przewóz dzieci na wycieczkę był darmowy. Klasy 2a i 2b wraz z opiekunami pojechała na początek na basen „Neptun”, zaś potem na projekcję filmu do Mulitikina w Galerii Słonecznej pt. „Listy do M”.

 

Natomiast klasy 3a i 3b najpierw obejrzała film „Listy do M”, a później pojechała do nowo otwartej atrakcji w Radomiu „Papugarni”. W tej chwili jest tam 38 papug różnych gatunków, m.in. ary macao, konury słoneczne, konury ognistobrzuche, konury czarnogłowe, kakadu różowe, barwinki czarnogłowe. Jest to miejsce szczególne, ponieważ tutaj ptaki poruszają się swobodnie, nie są pozamykane w klatkach, przylatują do odwiedzających, można je pogłaskać, nakarmić a także zrobić zdjęcia bez zdjęcie. Jak wspomnieliśmy w notatce z konkursu prace naszych uczniów zostały przekazane w upominku świątecznym pracownikom Papugarni i basenu Neptun.

  • a_DSC04234
  • a_DSC04237
  • a_DSC_4841
  • a_DSC_4859
  • a_DSC_4900

Simple Image Gallery Extended


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /0/components/com_k2/templates/default/item.php on line 248
Czytany 6403 razy